Lenda.lt | holistinis | visavertis | šunų ir kačių maistas

sausas ir šlapias maistas, skanėstai

GREITAS PRISTATYMAS

Kas yra 'Lenda' šunų maiste?

'Lenda' maistas šunims, tai aukščiausios klasės šunų maistas, kuris išsiskiria ne vienu, bet keliais svarbiais dalykais.

1. Mūsų maiste šunims 'Lenda' nadojami tik natūralūs, žmonėns skirti produktai, be GMO. Visas 'Lenda' maistas yra be GLIUTENO, nes mes nenaudojame kviečių, javų, miežių...

2. Pirmas ingredientas mėsa, kuri yra dehidratuota (išskyrus L.O. Light,  L.N. Sensitive ir L.N. Senior). Taip yra net ir mūsų premium ir basic maiste SuperPepe

3. Visame Lenda sausame maiste šunims yra vienas labai šunų sveikatai svarbus priedas - MSM (Metilsulfonilmetanas) - organinis sieros junginys. Siera reikalinga gerai jungiamųjų audinių būklei palaikyti bei kolageno formavimui. MSM užtikrina geresnį gliukozamino įsisavinimą, pagerina šuns sveikatą dėl savo analgetinių ir priešuždegiminių savybių. MSM taip pat sumažina šunų sąnarių skausmą bei gerina kraujo cirkuliaciją. Tyrimais įrodyta, kad ši medžiaga mažina osteoartrito simptomus šunims. Taip pat mūsų naudojamas MSM yra natūralus analgetikas, jis veikia priešuždegimiškai ir mažina karščiavimą. MSM rekomenduojamas šunims, kuriems pasireiškia alergijos maistui ar turi bėdų su imunine sistema.

4. "Lenda' sausas šunų ėdalas yra praturtintas natūraliu chodroitinu ir gliukozaminu, kurių kiekis kartu su MSM visuose sausuose Lenda pašaruose yra minimum 2400 mg/Kg. O maiste senyvo amžiaus šunims L.N. Senior šio priedo yra net 3600 mg/kg.

Sausas ir šlapias maistas katėms bei šunims

KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS "LENDA"?

„Lenda“ yra labai aukštos kokybės sausas ir šlapias maistas katėms ir šunims. Jis pagamintas iš natūralių ir holistinių produktų, todėl mes sakome, kad sausi šunųir kačių pašarai „Lenda“ yra natūralus.

Aukštos kokybės natūralūs ingredientai - „Lenda“ suprantame, kad mūsų katės ir šunys nusipelno pačio geriausio maisto, todėl savo receptuose naudojame tik aukštos kokybės natūralius ingredientus.

Žmonėms skirti ingredientai - Šie kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai (tinkami žmonėms) padeda šunims ir katėms palaikyti sveiką medžiagų apykaitą.

Holistinis maistas - „Lenda“ sudėtyje nėra jokių dirbtinių dažiklių, konservantų ar kvapiųjų medžiagų, naudojamos tik juslinės ir maistinės savybės, gautos iš natūralių ingredientų.

Natūralūs priedai - „Lenda“ sudėtyje yra probiotikų, kurie palaiko jūsų šunų ir kačių virškinimo sistemos optimalų veikimą, taip pat pagerina odos ir kailio išvaizdą.

Galisijos produktai - Lendoje mes naudojame žaliavas iš Galisijos žemių ir pakrančių.

Pagaminta Ispanijoje

SAUSAS MAISTAS ŠUNIMS IR KATĖMS

MB TRIRANKIS, įmonės kodas 304868132